gamekolik.net olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, açmış olduğunuz üyeliğiniz ile direkt olarak sitemize giriş yapabilirsiniz bu sayede herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız.
 
1. gamekolik.net üyelerine tanıtım, anket, reklam gibi mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’lerini sadece kullanıcı izni ile gönderir. Kullanıcılar bu izinleri üye olurken kutucuk seçimleri ile, üye olduktan sonra ise; Üyelik Bilgilerim sayfasından izinleri ekleyip kaldırabilir.
 
2. gamekolik.net verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz onayınız olmadan, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, gamekolik.net sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
 
3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, gamekolik.net dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı’nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
4. İlk satın alım esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde gamekolik.net bildirebilirsiniz. gamekolik.net vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
 
5. gamekolik.net gerektiğinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT

TEKNİK AKSAKLIK NEDENİYLE WHATSAPP HATTIMIZIN NUMARASI DEĞİŞMİŞTİR !